Vzdávat se umí každý, ale opravdový hrdina padne na dno, z něhož se zvedne a pokračuje zase výš, s mnohem větším úsilím a silou....

Tarja Tarja Tarja Turunen! =)

13. října 2010 v 19:10 |  O mně
Vážení a milí, v pátek jsem měla tu čest poctít svou přítomností koncert jedné z dam s nejúžasnějším hlasem - Tarji Turunen, (bohužel) bývalou zpěvačkou Nightwish.
Tarja byla skvělá, navzdory tomu, že byla marod (což ostatně při koncíku vyzařovaly i její oči) se po něm setkala s nějvěrnějšími fandy, rozdávala úsměvy, vyslechla si chválu i přání, zapózovala pro fotky a rozdávala podpisy. I mě se toto poštěstilo a já jsem za to moc ráda. Je pro mě až neuvěřitelně, jak ráda a upřímně (čemuž jsem nevěřila, dokud jsem se nepřesvědčila na vlastní oči) komunikuje se svými fanoušky.
Nechtělo se mi být vlezlá, abych si ji přitáhla a líbla jí pusu na tvář, mě stačilo potřást jí rukou, říct, že má úžasný hlas a že jí přeji šťastnou cestu domů.
A můžu na rovinu říct, že tento koncert nebude posledním :-)
Sklíčeně přiznávám, že fotografii s ní nemám, neboť za mnou čekali i další její příznivci... Ale je to opravdu úžasná PANÍ ZPĚVAČKA :-)
Jinak, pokud chcete, fota z konciků v Ově a Praze najdete  tady a tady
Fotky jsou od mé kamarádky Kristýnky, jež mě tam dostala a já jí moc děkuji:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fulfilldreams fulfilldreams | Web | 15. října 2010 v 14:59 | Reagovat

Děvčata bez vás nevydržím ani chvilku :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama