Vzdávat se umí každý, ale opravdový hrdina padne na dno, z něhož se zvedne a pokračuje zase výš, s mnohem větším úsilím a silou....

Duben 2010

Posilko vedle kobyly? Proč ne? :D

23. dubna 2010 v 19:04 O mně
Jak už nadpis napovídá, tušíte, správně, že dnes jsem byla za Vendy :-)
Princezna postupuje fajnově, poprvé jsem ji pod sedlem nechala i chvilinku cválat.
Abych správně potýrala i své nebohé (prdlajs nebohé, ale tlusté se mi psát nechcexD ) tělíčko, sundala jsem jí na závěr sedlo a lezla na ni a jezdila bez sedla, snažila se hlídat nohy, sesedala (to když jsem měla obavy, že se splaší, neboť bez sedla bych hapala :D), nasedala, sesedala, nasedala.... Noco, trénink schopností, ne?
Pak jsem ji nechala pást, zalehla do trávy a co? Začala jsem posilovat. Sice jen sedy lehy a kliky, ale i to mi stačilo, abych zjistila, že má kondička klesla a já ji zase vyšoupnu nahoru (proč? Já CHCI!).
Jo, nesmím zapomenout kratinké dva běhy pro mobil a 14km na kole na plnou zátěž. (Já vám nevím, já si nemůžu pomoct, i v tom protivětru musím šlapat naplno, jinak se za sebe stydínkuju ) Taky uznávám, že vzdálenost 14km je miniaturní, ale pro mě i tak dostatečná vzhledem k ježdění atd.... .-)
Tak zase ahojky :-)
vendy
Tu ji máte na lonži, fešandu, fotka stará zhruba 2 týdny =)

Sladkých pár vteřin prázdné mysli

21. dubna 2010 v 21:27 O mně
Tak jsem zase zpátky.
Na horách se jaro teprve rozjíždí, vše se pomaloučku probouzí k životu....
Dá se říct, že jsem si relativně odpočinula, ale znáte to, myšlenky nelze jen tak změnit...
Naskytla se mi nečekaná možnost jet na vyjížďku na huculech... Nechtělo se mi, protože když jsem jela na těchto koních před rokem, šli za sebou jako husy, nedalo se to řídit, jen to šlo za zadkem před sebou.
Ale tato vyjížďka byla celkem fajn a ten cval....
Po hodně dlouhé době jsem s klidem povolila otěž, ruku dala kobyle na krk a slovy ji povzbuzovala, ať běží, že volnost patří jen jí... A ona jela, ba řítila se vpřed, za dalšími koňmi.
A já? Když jsme zastavily, došlo mi, že ten cval, který trval pár vteřin a já si ho začala užívat až ke konci, mi pomohl alespoň na kratičkou chvíli zapomenout a nevědět nic, jen se hnát za tím, co je před námi... Bylo to fajn.
Poté jsem si ještě drze vyprosila jízdu bez sedla do výběhu a to je vám makačka na nožičky :)
Zase končíkuju, mějte se fajn, dám vám sem fotku spokojené huculky z pastvy (má za sebou den staré hříbě)  :-)
hucul

Journey away

18. dubna 2010 v 20:34 O mně
Ahojky.
Tak poslušně hlásím, že zítra až do středy frčím pryč... Po pravdě doufám, že to bude moje odreagovačka, nějak poslední dobou nejsem ve své kůži (grrrrr.... pěkně kecám, moc dobře vím, od jaké doby :( )
Doufám, že tam přijdu na jiné myšlenky. Jediné, s čím si nedělám iluze, je moje stravování.....
Achjo... Na rovinu?
JÁ JSEM NEMOŽNÁ.
Ano, je to tak a pěkně se za to stydím. Váha neleze dolů, ale naopak.... Sport nějak nezvládám, tudíž jsem ráda alespoň za ty koně, v pátek jsem jela na kole 7km v protivětru a stehýnka umírala... Poslední dobou je tohle asi moje jediná aktivní aktivita.
Já vám nevím, nějak si vážně v poslední době přijdu prázdná a k prdu. Má cenu psát, že občas se nenávidím?
No, to je jedno, prostě se musím překonat, G.I.Jane i Rebelka jsou lepší než já... Musím taky...
Tak se zatím mějte a omluvte mě, že zatím vám nepíšu komíky, protože bych mlela kraviny, v poslední době mám duto... Ale alespoň vaše články čtu, to zase jo, byť přiznávám, že já ani nevím, o čem s lidmi mluvím a už vůbec si neuvědomuju, co čtu.... Jak říkám, jsem v tomto ohledu pěkná blbka...

Troška fitspirace do dalšího měsíce

13. dubna 2010 v 18:57 Fitspirace
Nu, tak dneska pěkně zostra, dámy Co jim říkáte?
Já si uvědomila, že byť kulturistika už se mi nelíbí, je přesto všechno dřina jako blázen. A nejen kulturistika, i fitness a tak dále. A tyto dámy si zaslouží náš obdiv, tak se pokochejte :-) (Ale takhle : kulturistky tu na fotkách nenajdete. )
rebelka
Missy z filmu Rebelka (Viky, fakt super tip na film, díky :-))
Missy
A ještě jednou z filmu Rebelka (nemůžu si pomoct :D)
fitness
fitness
fitness
fitness

Fuj počasí

11. dubna 2010 v 16:48 O mně
Je fakt hnusně, ani za kobylou jsem nejela, šílený.....
Alespoň v pátek jsem byla u koní tady ve vesnici, třem jsem mazala kopyta (bolely zádíčka, ale jenom ten den :D)
Tož jsem dneska cvičínkovala, zařadila obrácené kliky, haha, jsem čekala, kdy ta tyč ujede a skončí mi na hlavě :D
No, hnusně má být do úterka, snad to ale bude dřív....

Haha a mám tu předsevzetí xD

8. dubna 2010 v 16:48
Venku je tak krásně..... Neváhám vytáhnout foťák a jít ven.
Strašně mě vytáčí, že teď šidím posilování, propleskla bych se za to, ale s koňmi mi to (zatím) nejde dohromady, ale srovnám to, budiž mi to předsevzetím (a začnu dneska ).
Ale kondice tu pořád nějaká je, tuhle jsem seskočila z kobyly, nechala ji pást a z fleku si dala 10 pánských kliků, takže sláva, tragédní to ještě není.
Doufám, že se mi brzy povede sehnat brigádu, abych měla Total gym od kámojdy, chce za něj 500, což je super cena, ale od máti prachy očekávat nemůžu a momentálně jsem sama bez koruny.:(
Tož zase mizím, na probuzení hezké nálady vám tu nechám motýla :D
m

Vystrč zadek ze dveří.....

5. dubna 2010 v 11:18 O mně
Má cenu říkat, že Velikonoce toleruju jen díky prázdninám?
Celkově je jináč beru jako zákonné zbití ženy xD
Ne, neberu to tak tragicky, bože, vystrčím zadnici, dostanu pomláskou, naliju slivovici, mašli přivážu ochlastoj....
Já vám nevím, nějak mě ty Velikonoce fakt netankují, já za to nemůžuxD
Co u vás?

Aj ty hajtry aprílujou... xD

2. dubna 2010 v 16:06 O mně
Tedy vážení, včerejší den to byla jedna perlička za druhou. Jela jsem za kobylou a tam to začalo.
Roční Flee mi zaboha nechtěla dávat nohy a když už jsem jí chytila i ty zadní, začala je ohýbat tím stylem, že mi málem zlomila moje ubohé ručičky. Asi apríl, nu.
Pak jsem vzala ven Vendy, její matičku a ta nejdřív byla jako andílek.
Pak jí na poli ruplo v bedně a začala vymejšlet, co všechno ji může sežrat a kdesi cosi, zkrátka najednou byla bez brzd.
Ale budiž. Pár jejích pokusů o atentát na moji osobu jí nevyšlo, za což jsem si gratulovala, ale to jsem ještě netušila, že mi to dá pěkně sežrat.
Vycházely jsme zrovna na cestu, když nahodila tryskáč, otočila se o 180 stupňů, má rovnováha byla v análním otvoru a já skončila na zemi. Budiž, to by mi bylo jedno, stane se, jenže milostivá si své tryskové nohy pocvičila ještě na mě, mrcha jedna vošklivá. Zdupala mě slušně a ještě chtěla vzít roha, čůza jedna držkatá, ale nepovedlo se jí to, heč xD
Mám od ní 2 pěkný modřiny, bo co to je, cítit jsou taky slušně, bolí mě za krkem, prostě paráda.
Ale pozor, zpátky jsme zvládly dojet, za mýho ustavičnýho posílání kobyly do řiti s tím, že je to nevděčná mrcha, která jenom žere a když už se má jít projít, tak si staví palici. Tak jsem ji pak ještě chvilku lonžovala, aby neřekla, že jsem ji šidila... ( A po pravdě taky proto, abych ji rovněž nas*ala xD )
No, fajn, říkala jsem si, přežily jsme to, příště bude líp....
Tak jsem kobylu zaváděla do vrat a když jsem se sehla, abych je zadělala za spodní páčku, milá Vendy mě strčila hlavou do zadku a já málem napálila svou už tak dutou hlavou do vrat. Ale přiznávám, řekla jsem jí, že jako Apríl je to vtipný.
Asi jí to zvedlo náladu, protože mi pak u ocelový branky provedla totéž :D
Prostě sranda, apríly od lidí nic spešl, kalba s kámojdou super, chudák, poprvé v životě měla menší kocovinu, jen já opět nic, no :D
Tož se zatím loučím, venku je nice weather, jdu tam :-)